Začaly u mě deprese, nespavost, noční pocení, přibírání na váze

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, před dvěma roky jsem po cca 10ti letech vysadila antikoncepci s tím, že půl roku po vysazení bylo vše v pořádku, pravidelná menstruace a vše jak má být, ale po půl roce pak začaly problémy - menstruace nepřicházela, i přes injekce jsem se k pravidelnému cyklu nedostala, začaly u mě deprese, nespavost, noční pocení, přibírání na váze, hlavně v oblasti břicha (až abnormálně nafouknuté břicho jako v těhotenství) s tím, že mi lékař opět jen doporučil nasadit HA, což jsem vzhledem k zoufalé situaci udělala. Vše se srovnalo ale nyní cca před 2 měsíci jsem HA kvůli migrénám a zvýšeném cholesterolu musela opět vysadit s tím, že jsem pro jistotu začala brát chvíli před vysazením GYNEX a červený jetel v tabletách (v domnění, že si přirozeně navodím cyklus a předejdu všem problémům), bohužel opět jsem začala nabírat na váze, zhoršil se mi spánek, nálada a cyklus se nedostavil. Moc Vás prosím o radu, zda jsou ještě jiné přípravky (krom HA) nebo jiná alternativa, která by pomohla s tím, že mám i nového gynekologa, který mi ale také neporadil (jako ten předešlý gynekolog). Moc děkuji za ochotu a za odpověď. Martina.