Již rok beru antikoncepci Diane 35

Dobrý den, obracím se na Vás z žádosti o radu. Je mi 22 let. Již rok beru antikoncepci Diane 35. Před měsícem jsem ji vysadila kvůli zdravotním potížím a před 21 dny jsem ji začala opět brát. 18. den užívání jsem měla s přítelem pohlavní styk. Neudělal se do mě, ale přesto mám strach, že se do mě přece kapka spermatu dostala. Večer před pohlavním stykem jsem si kromě antikoncepční pilulky vzala i Orgametril, vzala jsem si tedy oboje, a ráno jsme pak měli pohlavní styk a večer jsem si pak vzala antikoncepční pilulku(do dvanácti hodin po styku). Snižuje Orgametril účinnost antikoncepce nebo ne? Dále jsem se chtěla zeptat, jestli by mohlo na snížení antikoncepce působit nachlazení v době pohlavního styku( moje rýma a přítelova bolest v krku). Žádné těhotenské příznaky nemám. Test jsem se dělala a je negativní. Nyní je to 2. den, kdy jsem antikoncepci vysadila, abych udělala 7 denní pauzu a menstruace se stále nedostavila. Co když se nedostaví? Kdy můžu rozpoznat těhotenské příznaky a to, jestli jsem nebo nejsem těhotná? Myslíte si, že něco z toho, co já tu popsala by mohlo mít za následek těhotenství? Stále ještě studuji a děti zatím s přítelem naplánujeme. Děkuji. Budu moc vděčná za odpověď. S pozdravem a přáním krásného zbytku dne Veronika